KONST / Litografier / Färglitografi 14912011
nr 1491 2011
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
"Söder Mälarstrand". Signerad, HC-upplaga, numrerad XXII/XXV. Färglitografi. Bildmått: 52x37 cm, yttermått inklusive ram: 77x60cm
Kondition: saknar glas
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:11:16
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius